Posiedzenie Zarządu Okręgu PZW

Witam,

dzisiaj odbyło się posiedzenie Zarządu Okręgu PZW w Słupsku. W pierwszej części posiedzenie kol. Ani Wosik wręczyłem Srebrną Odznakę PZW, przyznaną na nasz wniosek przez ZG PZW. Następnie  przekazaliśmy komputer dla Straży Granicznej w Ustce. W komputerze znajdą się nazwiska łowiących na naszych wodach bez uprawnień, w okresie ochronnym, itd. Przewodniczący Komisji Konkursowej ogłosił wyniki konkursu na Dyrektora Biura Okręgu PZW. W głosowaniu Zarząd zatwierdził kol. Stanisława Romana Pietrzaka i powołał  na Dyrektora Biura. Główna Księgowa przedstawiła bilans wydatków. Zarząd zatwierdził bilans za rok 2009. Z saldem zysku na ok. 175 tys złotych oraz preliminarz wydatków na 2010 r. Wiceprezes Zarządu zreferował wnioski wynikające z kampanii sprawozdawczej kół PZW. W dyskusji Zarząd podjął Uchwałę o udostępnieniu przynęt naturalnych na rzece Słupi od 1 marca /było od 1 maja/ od mostu Czołgowego w Słupsku do Ustki.

Następnie przedstawiłem chronologicznie wydarzenia związane z „aferą znaczkową”, zapoznałem zebranych z listem skierowanym do Prezesa ZG, podpisanym przez 7 wędkarzy ze Słupska oraz wstępnymi wynikami kontroli przeprowadzonej przez GKR. Poprosiłem o tajne głosowanie zaufania do Prezesa ZO. Głosowało 21 członków Zarządu Okręgu PZW w Słupsku. W wyniku tajnego głosowania otrzymałem 100% głosów popierających moją osobę na tej funkcji.

W kolejnym głosowaniu Zarząd uchylił Uchwałę Zarządu Koła PZW „Wędkarz” o przyznaniu nagrody rzeczowej, kołowrotka za 1 800 złotych, dla skarbnika tego koła. Nagroda została przyznana niezgodnie z obowiązującymi przepisami. W PZW nie ma nagród za działanie społeczne w naszym Okręgu. Na zakończenie Prezes Koła PZW z Człuchowa podziękował kol. Teresie, za napisanie dobrych operatów, dzięki którym ten rejon uzyskał 450 h wód w tym jezioro Rychnowskie.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0