Rozstrzygnięcie konkursu „Wielkanocne …..”

Witam,
dzisiaj odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu na Wielkanocne życzenie.

PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA
III EDYCJI KONKURSU LITERACKIEGO
NA WIELKANOCNE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

W dniu 04 kwietnia 2011 roku komisja konkursowa w składzie:
1. Maria Pietryka,
2. Joanna Kierul – Cieślak,
3. Adrianna Pawińska

dokonała wyboru spośród nadesłanych prac nagród głównych i wyróżnień w następujących kategoriach wiekowych:
1. szkoły podstawowe
a) klasy I – II,
b) klasy III – IV,
c) klasy V-VI,
2. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Na konkurs wpłynęło 127 prac z 16 szkół i placówek miasta, gminy i powiatu słupskiego.

W poszczególnych kategoriach nagrodzono następujących autorów:

SZKOŁY PODSTAWOWE
KLASY I –II

I miejsce – Jakub Dąbrowski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku, opiekun Magdalena Czernichowska

SZKOŁY PODSTAWOWE
KLASY III –IV

I miejsce – Jolanta Przyborek, Szkoła Podstawowa w Kończewie, opiekun Krystyna Brzozowska

II miejsce – Radosław Sikora, Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, opiekun Barbara Staniszewska

III miejsce – Michalina Krysiak, Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku, opiekun Alicja Skrzypińska

wyróżnienia:
Jakub Wójcik, Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku, opiekun Beata Tęsna

Julia Olszak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce, opiekun Ewa Tyszkiewicz

SZKOŁY PODSTAWOWE
KLASY V – VI

I miejsce – Bartosz Wojtala, Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, opiekun Dorota Rusak

II miejsce – Urszula Mokijewska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce, opiekun Iwona Piotrowska

III miejsce –Julia Kalata, Szkoła Podstawowa w Głobinie, opiekun Małgorzata Kubik

wyróżnienia:
Anna Stępień, Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, opiekun Dorota Rusak

Krzysztof Pawłyna, Szkoła Podstawowa w Głobinie, opiekun Małgorzata Kubik

Wojciech Zych, Szkoła Podstawowa w Pobłociu, opiekun Karolina Rek, Jagoda Sidor

Radosław Kołaczyński, Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku, opiekun Dorota Rusak

Karolina Kowalska, Zespół Szkół w Biesowicach, opiekun Izabela Czapiewska

SZKOŁY GIMNAZJALNE I PONADGIMNAZJALNE

I miejsce – Agnieszka Kubas, Gimnazjum nr 3 w Słupsku, opiekun Joanna Jaśniewicz – Gwizdalla

I miejsce – Kamila Lewicka, V Liceum Ogólnokształcące w Słupsku, opiekun Joanna Michałowska

II miejsce – Mateusz Szwaba, Gimnazjum w Redzikowie, opiekun Renata Kolada

III miejsce – Monika Leończyk, Gimnazjum nr 3 w Słupsku, opiekun Joanna Jaśniewicz – Gwizdalla

wyróżnienia:
Piotr Minko, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy, opiekun Joanna Lubiniecka

Krzysztof Pender, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy, opiekun Joanna Lubiniecka

Paulina Okuńska, Zespół Szkół w Łupawie, opiekun Kamila Rejtner

Katarzyna Pusdrowska, Gimnazjum w Kępicach, opiekun Agata Koziarek

Podpisy komisji

A popołudniu – główki.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0